Yaşar Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğrenme Merkezi birçok farklı eÖğrenme hizmetleri sunmakta ve eÖğrenme süreçlerinin tasarımı, geliştirilmesi, dağıtımı, yönetimi ve değerlendirilmesi için destek sağlamaktadır.

Kurumsal Temel Dersler (UFND), YÖK Zorunlu (TURK/HIST/ISG) Dersleri ve farklı bölümlerin talepleri doğrultusunda Üniversite Seçmeli/Harmanlanmış dersleri çevrimiçi olarak bu öğrenme ortamında sunulmaktadır.

Bu derslerde sorumluluğun kendinizde olduğunu unutmayın! Dersin içerikleri burada size sunulan dokümanlar ve yönergelerden oluşmaktadır. Bunları takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sizden istenenleri belirtilen tarihler içerisinde gerçekleştirmeniz beklenmektedir.

Öğrenme ortamının ve sistemin kullananımı, ders içerikleriyle ilgili bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda soru ve önerilerinizi Çevrimiçi Destek üzerinden bizlere iletebilir ya da Y-Blok dördüncü kattaki Yaşar Üniversitesi Açık ve Uzaktan Öğrenme Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Yaşar University Center for Open and Distance Learning offers a range of eLearning services and provides support the design, development, delivery, management and evaluation processes of eLearning in Yasar University.

Foundation Courses (UFND), YÖK Compulsory Courses (TURK/HIST/ISG) and University Elective/Blended courses with the demands from different departments are offered online via this learning environment.

Please do not forget that you should take responsibility for your learning in these courses! Following instructions and course content in a timely manner is your responsibility. You are expected to do activities according the given schedule.

If you need support related to course content, use of the system and the learning environment send message via Online Support or visit Yasar University, Center for Open and Distance Learning on the fourth floor of the Y Building.